top of page
emblem_Manaresi_Caffä_David_and_cup_FLor
logotype_Manaresi_Caffä_Espresso.png
manaresi_toskania na talerzu_can_2.jpg

Pasja do kawy

od ponad 130 lat

Tradycja, która trwa ... 

Jest rok 1898. We Florencji,w pobliżu słynnego kościoła Orsanmichele, przy Via De’Lamberti, w samym sercu miasta znajduje sięjednaz pierwszych kawiarni we Włoszech. Wśród mosiężnych ozdób i pięknych luster powietrze wypełnia przepyszny aromat. 

Ten aromat i niepowtarzalny smak każdy mieszkaniec Florencji zna na pamięć i nosi go w swoim sercu i oczywiście podniebieniu. W tej kawiarni właśnie narodziła się marka Manaresi. 

 

Dzisiaj Manaresi kontynuuje tą tradycję - od 1898 roku z tą samą dbałością o szczegóły, wybierając najwyższej jakości ziarna kawy z całego świata tworzy najlepsze kawy. 

Tradycja & nowoczesność

MAGIA KAWY

Ziarna palone są w stary, rzemieślniczy sposóbpod ścisłą, profesjonalną kontrolą tak, by uzyskać autentyczne, włoskie espresso. 

 

Jedyne co zmieniono w Manaresi to opakowania: obecnie używane są profesjonalne, hermetyczne, takie które pozwalają utrzymać smak i aromat jak najdłużej…

 

…od teraz nie trzeba już podróżować do Florencji, aby cieszyć się niezrównanych smakiem kawy Manaresi. 

Kawa powinna być gorąca jak piekło, czarna jak diabeł, czysta jak anioł, słodka jak miłość.

- Charles- Maurice de Talleyrand -

Ziarna

WYSOKA JAKOŚĆ Z CAŁEGO ŚWIATA

Kawa Manaresi pochodzi z najdalszych zakątków świata. Jest idealnie dobrana a jakość ziaren jest kontrolowana na każdym etapie produkcji. Ziarna pochodzą z Brazylii, Kolumbii, Dominikany, Kostaryki, Indii, Meksyku, Nikaragui,.Gwatemali i Wietnamu.

Oczywiście dobrane w odpowiedni sposób. 

Contact

Kontakt

info@foodario.com / +48505082388

TOSKANIA NA TALERZU (Foodario Sp. z o.o.)

Jagiellońska 24, 40-032 Katowice

bottom of page